Універсіада -2019

До істини кожен іде своїм шляхом. А що є істиною, коли ти вчитель? Відповідь лише одна – особистість учня. Звідси головне завдання для педагога – створити умови, необхідні для розвитку індивідуальних та неординарних здібностей учнів, які матимуть свої позитивні результати. Учитель повинен відпрацювати системний підхід в роботі із здібними та обдарованими учнями від виявлення - до нагородження. Саме такими критеріями керується Володимир Чуприна, учитель хімії та біології Краснопільської ЗОШ  І-ІІІ ст.

15:22 04.03.2019

Зміни у графіку роботи ЦНАП

Шановні відвідувачі! За загальним правилом, враховуючи положення статті 73 Кодексу законів про працю України, повідомляємо що відбулися зміни у графіку роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради:

11:52 04.03.2019

ФЕСТИВАЛЬ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ «ПІСЕННИЙ ВІНОЧОК КРАСНОПІЛЬЩИНИ»

2 березня 2019 року у Великому залі Палацу культури відбувся відкритий фестиваль народної творчості «Пісенний віночок Краснопільщини», в якому взяли участь аматорські вокальні та хореографічні колективи Краснопільщини.

09:39 04.03.2019

Краснопільська Масляна - 2019!

2 березня 2019 року на центральній площі Краснопілля відбулося селищне свято «Краснопільська масляна − 2019!».

21:01 02.03.2019

РОЗШИРЕНО ЗОНУ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Для успішної реалізації цілей Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року збільшено площу природно-заповідного фонду Сумської області на 423,1463 га., куди також включено землі і Краснопільської ОТГ.

17:47 01.03.2019

ПІДПРИЄМСТВО ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» ІНФОРМУЄ

TOB «Сумигаз Збут» не має технічної можливості надати рахунки за січень. Така ситуація виникла, бо на виконання Постанови Кабінету Міністрів України ПАТ «Сумигаз» проводить перерахунки обсягів спожитого природного газу побутовими клієнтами Сумщини.

13:13 28.02.2019

ПРО ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ СЬОМОЇ СЕСІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

27 лютого 2019 року відбулася двадцять сьома сесія Краснопільської селищної ради. Головував на засіданні керівник громади Юрій Яремчук. В роботі пленарного засідання також взяли участь керівники відділів виконавчого апарату, посадові особи структурних підрозділів, керівники комунальних установ та в.о. старост старостинських округів Краснопільської селищної ради, голова районної ради Віталій Савоненко.

18:56 27.02.2019

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

27 лютого 2019 року в читальному залі КЗ «Краснопільський ПК» проведено семінар-практикум для керівників клубних закладів на тему: «Культурно-дозвілєва діяльність клубної установи. Традиційні та інноваційні форми клубного дозвілля. Туристичні інновації».

16:20 27.02.2019