Дата: від до Скинути

Між Краснопільською селищною радою та Краснопільською райдержадміністрацією було підписано угоду про співпрацю з питань діяльності Інклюзивно-ресурсного центру Краснопільської ОТГ

Згідно угоди передбачається взаємодія сторін щодо забезпечення права дітей віком від 2 до 18 років з особливими освітніми потребами, що проживають (навчаються) на території Краснопільського району на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійних закладах освіти, шляхом проведення комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради комплексної психолого-педагогічноїоцінки розвитку дитини, надання відповідної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження та інших заходів.

15:00 26.02.2019

Керівник громади Юрій Яремчук провів чергову апаратну нараду, в якій взяли участь начальники, посадові особи структурних підрозділів, керівники комунальних установ Краснопільської селищної ради

Під час наради мова йшла про підготовку до чергового засідання сесії селищної ради, обговорено стан укладання договорів з населенням по вивозу твердих побутових відходів та ряд інших.

15:06 25.02.2019

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

22 лютого 2019 відбулася нарада керівників закладів освіти Краснопільської ОТГ під головуванням начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко та за участю Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука.

23:26 23.02.2019

Краснопільська ОТГ була відібрана Міністерством соціальної політики України для участі в проекті «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що реалізується за сприяння Світового банку

Краснопільська селищна рада отримала 12 одиниць оргтехніки – персональні комп’ютери, ноутбуки, багатофункціональні пристрої. Вони забезпечені ліцензійними операційними системами та пакетами офісних програм.

11:30 22.02.2019

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ В ДІЇ: ЩО ОТРИМАЛИ ГРОМАДИ ВІД ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ НА СУМЩИНІ

Про успіхи й перспективи розвитку своїх громад розповідали голови ОТГ під час засідання у форматі круглого столу «Реформа децентралізації: нові традиції та великі амбіції», що відбувся на території Краснопільської ОТГ

16:35 21.02.2019

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ПРОДОВЖУЄ РОЗВИВАТИ СПОРТИВНУ ІНФРАСТРУКТУРУ ТА ДОЗВІЛЛЄВІ ОБ’ЄКТИ

2017-2018 роки стали стартом роботи в даному напрямку, тоді почали реалізовувати низку проектів, зокрема, з облаштування дитячих майданчиків в старостинських округах, Угроїдах, Хмелівці, Чернеччині та інших населених пунктах громади. Також було встановлено майданчик з вуличними тренажерами в с. Осоївка та парку ім. Л. Жаботинського, що знаходиться в Краснопіллі. Крім того, в 2018 році було завершено ремонтні роботи в спортивному залі Краснопільської ДЮСШ та споруджено футбольний майданчик зі штучним покриттям на території Краснопільської школи.

17:09 20.02.2019

«ДОКИ СЕРЦЯ ПАЛАЮТЬ, ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ»

20-го лютого у Великому залі Палацу культури відбувся тематичний захід «Доки серця палають, Герої не вмирають» з нагоди Дня пам`яті Героїв Небесної Сотні.

14:49 20.02.2019

16 лютого 2019 року відбувся ХІV Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі «Зима – 2019» (м. Харків).

Участь у фестивалі прийняв соліст КЗ «Краснопільський ПК» Олег Бирченко (керівник Лариса Давиденко) в номінації естрадний вокал та здобув I місце і був відзначений дипломом.

09:31 20.02.2019

Відбувся третій практичний семінар проекту «Енергоефективність у громадах II»

14-15 лютого 2019 року у м. Полтава головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Олександр Щербак взяв участь у третьому практичному семінарі в рамках продовження реалізації проекту «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

09:26 19.02.2019