Дата: від до Скинути

РОЗПОЧАТО РЕАЛІЗАЦІЮ ДРУГОЇ ЧЕРГИ ПРОЕКТУ РЕКОНСТРУКЦІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Згідно Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік, триває реалізація спільного проекту Сумської облдержадміністрації, обласної ради та Краснопільської ОТГ по реконструкції Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в рамках впровадження державної концепції Нової української школи.

17:07 07.02.2019

НАРАДА КЛУБНИХ ТА БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

6 лютого 2019 року о11.00 годині в малому залі КЗ «Краснопільський ПК» відбулася підсумкова нарада працівників закладів культури Краснопільської ОТГ на якій було розглянуто підсумки діяльності закладів культури за 2018 та пріоритетні напрямки діяльності у 2019 році.

16:40 06.02.2019

Сумщина – в боротьбі за Україну

5 лютого у читальному залі КЗ «Краснопільський ПК» пройшов інформаційний день «Визволення України: тернистий шлях». Протягом дня працівники читального залу надавали вичерпну інформацію різним віковим групам користувачів. Була підготовлена виставка-портрет «Видатні військові та державні діячі Сумщини в буремні роки революції».

08:14 06.02.2019

Голова громади Юрій Яремчук привітав гостей з візитом на Краснопільщину, коротко розповів учасникам семінару про Краснопільську об’єднану територіальну громаду, процес її створення та організацію роботи, розповів також про проекти над якими зараз працює ОТГ та плани розвитку територій на майбутнє.

17:00 05.02.2019

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ!

27 лютого 2019 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради двадцять сьома сесія селищної ради сьомого скликання.

16:19 05.02.2019

ВІДБУЛАСЯ АПАРАТНА НАРАДА, ЯКУ ПРОВІВ КЕРІВНИК ГРОМАДИ ЮРІЙ ЯРЕМЧУК

У нараді взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Лавріненко, секретар селищної ради Ірина Юхта, в.о. старости старостинських округів, керівники структурних підрозділів апарату селищної ради, працівники закладів соціальної сфери та комунальних установ ОТГ.

16:16 04.02.2019