АФГАНІСТАН – ПЕКУЧА ПАМ'ЯТЬ

13:46 15.02.2019

РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОГО ТА БІБЛІОТЕЧНОГО ПРОСТОРУ В ГРОМАДІ

Краснопільською селищною радою, спільно з відділом культури, туризму, молоді та спорту громади, за участі проектної організації ведуться роботи по облаштуванню культурно-освітнього простору на базі читального залу Палацу культури.

09:03 15.02.2019

НАМ Є КИМ ПИШАТИСЯ

В продовж січня-лютого триває ІІІ етап шкільних олімпіад з базових предметів. Краснопільська об’єднана територіальна громада має значну чисельність учасників та високу результативність школярів.

14:07 14.02.2019

ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ГРОМАДІ

Краснопільська ОТГ стала учасником проекту «Громада для людини:підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг, що реалізується міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» за підтримки Програми  U-LEAD з Європою.

08:30 13.02.2019