Шановні мешканці громади! Графік вивозу твердих побутових відходів

У зв’язку з складними погодними умовами графік вивозу твердих побутових відходів може бути змінено. З даного питання просимо звертатися до КП «Краснопільська ЖЕД» за тел. 7-15-16 або відділу ЖКГ Краснопільської селищної ради за тел. 7-17-30.

20:59 29.12.2018

Планування розвитку Чернеччинського старостинського округу

В рамках підготовки програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік відбулося засідання робочої групи з обговорення плану розвитку Чернеччинського старостинського округу під головуванням селищного голови Юрія Яремчука. В обговоренні прийняли участь начальники відділів, староста округу, керівники соціальних закладів, депутати та актив Чернеччинського старостинського округу.

08:19 29.12.2018

Відбулася апаратна нарада, яку провів керівник громади Юрій Яремчук, де були розглянуті поточні питання життєдіяльності громади, підведені підсумки роботи поточного року та окреслені деякі завдання на 2019 рік

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів апарату селищної ради, працівники закладів соціальної сфери та комунальних установ громади.

15:28 28.12.2018

26 грудня 2018 року  відбулося  засідання Комісії з питань взаємодії суб’єктів соціального супроводу осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, яке провела секретар Краснопільської селищної ради Ірина Юхта.

26 грудня 2018 року відбулося засідання Комісії з питань взаємодії суб’єктів соціального супроводу осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, яке провела секретар Краснопільської селищної ради Ірина Юхта.

Засідання відбулося за участі представників районного центру служб для сім’ї, дітей та молоді, центру зайнятості, служби у справах дітей райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу освіти селищної ради, правоохоронних органів, КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

15:49 27.12.2018

Планування розвитку Самотоївського старостинського округу

Відбулося засідання робочої групи з обговорення плану розвитку Самотоївського старостинського округу в рамках програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік. В засіданні прийняли участь начальники відділів, староста округу та актив Самотоївського старостинського округу.

20:31 26.12.2018

В ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ПОГІРШЕННЯМ ПОГОДНИХ УМОВ ПРОВЕДЕНО ТЕРМІНОВУ НАРАДУ

Краснопільський селищний голова провів термінову нараду з питань вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення належного функціонування систем життєзабезпечення громади та оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації з відповідальними працівниками селищної ради, представниками комунальних установ та місцевих підприємств, з якими заключено договори на залучення спецтехніки в зимовий період.

13:43 26.12.2018

Планування розвитку Осоївського старостинського округу

Під головуванням селищного голови Юрія Яремчука відбулися засідання робочої групи з обговорення планів розвитку Осоївського, Самотоївського, Чернеччинського, Хмелівського та Угроїдського старостинських округів в рамках реалізації завдань програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік.

11:14 24.12.2018

Юрій Яремчук взяв участь у відкритті перших на теренах Краснопільщини змагань з вільної боротьби, що проходили в спортивному комплексі «Спортсмени» Краснопільської школи

- Мені приємно, що наша Краснопільська дитячо-юнацька школа представлена не лише такими видами спорту як футбол, лижні гонки, легка атлетика, але і має тепер в своєму активі цей силовий вид спорту - вільна боротьба. Бажаю спортсменам показати кращі результати, продемонструвати чудову техніку та жагу до перемоги, а глядачам приємного перегляду та позитивних емоцій, - зазначив Юрій Яремчук.

14:54 22.12.2018

Візит Краснопільського селищного голови до закладу нового типу – Краснопільської гімназії

Напередодні новорічних та різдвяних свят заклад відвідав Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук. Адміністрація закладу представила керівнику громади освітнє середовище кабінету хімії, де нещодавно за сприяння депутатського корпусу громади встановлено сучасний мультимедійний комплекс.

10:57 22.12.2018