Дата: від до Скинути

КРАСНОПІЛЬСЬКУ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ВІДВІДАЛИ ПОВАЖНІ ГОСТІ З ОБЛАСТІ ТА ВРУЧИЛИ ЦІННІ ПОДАРУНКИ

21 грудня 2018 року  з робочим візитом до Краснопільської селищної ради завітали перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вадим Акпєров та голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

17:51 21.12.2018

ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОГРАМУ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БЮДЖЕТ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ НА 2019 РІК

Під головуванням селищного голови Юрія Яремчука 21 грудня відбулася чергова 24 сесія селищної ради, в якій прийняли участь голова Сумської обласної ради Володимир Токар, перший заступник голови Сумсьської обласної державної адміністрації Вадим Акпєров, голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, редактор ТОВ «Краснопільська газета «Перемога» Олександр Моцний, керівники структурних підрозділів та комунальних установ селищної ради.

17:29 21.12.2018

20 грудня під головуванням голови громади Юрія Яремчука відбулося розширене засідання виконавчого комітету селищної ради

Крім членів виконкому у засіданні прийняли участь депутати селищної ради, керівники, посадові особи структурних відділів, комунальних установ, голови громадських організацій.

22:28 20.12.2018

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: «ОСНОВНОЮ ПЕРЕДУМОВОЮ УСПІШНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАД Є ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА ПРОВЕДЕННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ»

Про це Краснопільський селищний голова сказав під час засідання районної Ради регіонального розвитку, яка створена з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування району у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади.

22:16 20.12.2018

Відбулося засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу на право оренди об’єкта, що належить до комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради

Конкурс на право оренди проводився за наступними об’єктами: Водогін с. Хмелівка Краснопільського району Сумської області, що складається з двох артезіанських свердловин, башти Рожновського та водопровідної мережі. Водогін, що складається з артезіанської свердловини та водопровідної мережі по вулицям Покровська, Соснова, розташований на території смт Краснопілля Сумської області. Система водопостачання, що знаходиться на території Осоївської сільської ради та складається з двох свердловин, двох башт Рожновського та водогону.

20:19 20.12.2018

ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

Святий Миколай – улюблене свято дітвори і навіть дорослих, які теж мріють про диво. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.

08:35 20.12.2018

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ – ОСНОВНИЙ ДОКУМЕНТ  НА  ВСІ ЧАСИ

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ – ОСНОВНИЙ ДОКУМЕНТ НА ВСІ ЧАСИ

Цьогорічний Всеукраїнський тиждень права ювілейний. Ось уже десятиліття поспіль, починаючи з 2008 року, в Україні в ці дні активізується правопросвітницька діяльність органів юстиції, громадських активістів, правозахисників.

15:33 17.12.2018

«Благодійна Україна - 2018»

У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2018».

14:27 17.12.2018