Дата: від до Скинути

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук разом з секретарем селищної ради Іриною Юхтою з робочим візитом відвідали Тур’янську сільську раду

Керівник громади провів зустріч з працівниками та сільським головою Людмилою Гуцал, керівниками закладів соціальної сфери, де обговорив питання щодо подальшої співпраці з сільською радою в умовах приєднання територіальної громади до Краснопільської ОТГ.

16:22 08.11.2018

МИКОЛА ПОДОПРИГОРА ЗДІЙСНИВ РОБОЧУ ПОЇЗДКУ ДО КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Заступник голови Сумської облдержадміністрації Микола Подопригора провів робочу зустріч з Краснопільським селищним головою Юрієм Яремчуком та ознайомився з матеріально-технічною базою закладів соціальної сфери громади.

14:27 07.11.2018

АПАРАТНА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Чергову апаратну нараду 5 листопада провів керівник громади Юрій Яремчук. Взяли участь у нараді заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Лавріненко, секретар селищної ради Ірина Юхта, начальники, посадові особи структурних підрозділів та фахівці селищної ради, а також керівники комунальних установ.

22:32 05.11.2018

ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР – ТЕРИТОРІЯ ДИТИНИ!

З 1 листопада 2018 року  розпочала повноцінно функціонувати комунальна установа «Інклюзивно - ресурсний центр» Краснопільської селищної ради, який було створено рішенням тринадцятої сесії Краснопільської селищної ради сьомого скликання  від 04 квітня 2018 року  № 107. Заклад розпочинає роботу з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2-х до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

18:55 02.11.2018

2 листопада відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, яке провів керівник громади Юрій Яремчук

Під час засідання було обговорено ряд питань і прийнято відповідні рішення, що мають важливе значення для життєдіяльності селищної ради, це зокрема рішення «Про надання дозволу на реконструкцію вуличного освітлення в с. Самотоївка Краснопільського району Сумської області» та «Про надання дозволу на видалення зелених насаджень».

18:44 02.11.2018

МАЄМО ДБАЙЛИВО СТАВИТИСЯ ДО НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

В перший день листопада за ініціативи депутата селищної ради Оксани Дрозд Краснопільська селищна рада спільно з працівниками Краснопільської ЖЕД та небайдужими жителями нашої громади розпочали роботи по впорядкуванню вулиць Мезенівська та Механізаторів в смт Краснопілля. Зокрема було очищено від сміття та порослі значну територію, також проводилася робота по ліквідації стихійного сміттєзвалища, який тут накопичувався роками.

08:19 02.11.2018

ПРАЦЮВАВ МОБІЛЬНИЙ ОФІС ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

В перший день листопада мобільний офіс відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради відвідав Угроїдський старостинський округ. Адміністратором ЦНАП були надані консультації із земельних питань, реєстрації місця проживання та реєстрації права власності на нерухоме майно.

15:38 01.11.2018

Краснопільська селищна рада продовжує працювати для покращення умов проживання населення

На території Угроїдського старостинського округу проводяться роботи по впорядкуванню дитячих майданчиків та громадських колодязів: пофарбовано два дитячих майданчики в смт Угроїди, незабаром їх буде дооблаштовано новими елементами, пофарбовано та проведено благоустрій громадських колодязів. Також демонтовано стару огорожу скверу по вул. Рясківка, на її місце буде встановлено нову. Для відновлення вуличного освітлення було проведено замінну ламп.

15:33 01.11.2018