РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ТРИВАЮТЬ

На території Угроїдського старостинського округу проведено ремонт та відновлення надбудов 6 громадських колодязів. Також за активної участі небайдужих мешканців селища проведено благоустрій дитячого майданчика по пров. Соснівський в смт Угроїди.

21:44 04.10.2018

Відкритий лист до роботодавців та працівників Сумщини!

Перебіг реформ, розпочатих в Україні, потребує нових підходів до вирішення проблем зайнятості та задоволення потреб ринку праці. Вимога часу вирішується комплексно, у тісній взаємодії місцевих органів влади, роботодавців, профспілок, фіскальних органів, Пенсійного фонду та служби зайнятості.

16:18 04.10.2018

БЮДЖЕТ УЧАСТІ В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ

Цього року Краснопільська селищна рада впроваджує програму бюджету участі, що надасть шанс кожному мешканцю громади брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через написання проектів для створення комфортних умов проживання в селі чи селищі, пропонуючи ідеї, які будуть реалізовані місцевою владою наступного 2019 року та/або голосування за них.

13:39 03.10.2018

ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДЕНЬ ВЕТЕРАНА

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними.

00:23 03.10.2018

ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ УСИНОВЛЕННЯ!

Дорогі усиновлювачі, батьки-вихователі, прийомні батьки, опікуни, піклувальники, прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму.

17:26 29.09.2018

У НОГУ З ЧАСОМ: НАВЧАЛЬНА БАЗА САМОТОЇВСЬКОЇ ШКОЛИ ПОПОВНИЛАСЯ МУЛЬТИМЕДІЙНИМ ОБЛАДНАННЯМ ДЛЯ КАБІНЕТУ МАТЕМАТИКИ

Сучасні технічні засоби, за допомогою яких можна проводити практично усі уроки,  дозволяють  суттєво підвищити рівень знань  та полегшити працю вчителя.

21:39 26.09.2018