Дата: від до Скинути

ЗАХОДИ З НАГОДИ 75 РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ КРАСНОПІЛЛЯ ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

8 серпня 2018 року минає 75 річниця визволення Краснопілля від німецько-фашистських загарбників. Щоб вшанувати цю поважну дату біля Меморіалу загиблих воїнів на мітинг-реквієм зібралися представники місцевої влади, трудових колективів, громадськості.

14:32 09.08.2018

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Під час засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови Юрія Яремчука, члени виконкому прийняли рішення з 8 питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності об’єднаної громади.

14:17 09.08.2018

ЗА НЕВЧАСНО СПЛАЧЕНІ АЛІМЕНТИ ПЕРЕДБАЧЕНІ ФІНАНСОВІ САНКЦІЇ

Коли починають діяти нові норми? Завдяки активній позиції Уряду, Міністерства юстиції, народних депутатів та громадськості нам вдалося домогтися швидкого розгляду та ухвалення Верховною Радою другого пакету новацій #ЧужихДітейНеБуває.

15:33 07.08.2018

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Доводимо до вашого відома, що на території Краснопільської громади запроваджується робота мобільного сервісного центру МВС в Сумській області. Перелік адміністративних послуг, що надаватиме МСЦ:

14:57 07.08.2018

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ!

31 серпня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться дев’ятнадцята сесія селищної ради сьомого скликання.

11:51 07.08.2018

ОГОЛОШЕННЯ! ПРАЦЮВАТИМЕ МОБІЛЬНИЙ ОФІС ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

У вівторок, 07.08.2018 р. жителі Осоївки, Глибного та Самотоївки можуть отримувати послуги та звернутися за консультаціями до мобільного підрозділу відділу «Центр надання адміністративних послу» Краснопільської селищної ради.

09:12 06.08.2018

ВІЗИТ ПОЛЬСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ ДО КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

В рамках проекту «Нові об’єднані громади — як успішно управляти місцевим розвитком» за підтримки Фундації Менеджерських Ініціатив з триденним візитом на Краснопільщині перебувають голова Правління Фундації, радник мера Любліна з питань міжнародної співпраці та суспільної партиципації Павел Прокоп, війт гміни (голова громади) Конопніца Люблінського воєводства Мірослав Жидек та консультант Фундації, перекладач Богдан Юрчук.

17:57 31.07.2018