Дата: від до Скинути

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЛАНУ ДІЙ ЗІ СТАЛОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО РОЗВИТКУ ТА КЛІМАТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ НА 2018- 2030 РОКИ

23 серпня в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки» відбулася презентація проекту Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2030 роки. Презентацію представили президент фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» Руслан Щербаков та віце-президент фонду Віктор Медвєдєв.

23:48 23.08.2018

ПРАЦЮВАТИМЕ МОБІЛЬНИЙ ОФІС ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

23.08.2018 р. на території Грабовської, Ряснянської сільських рад та Хмелівського старостинського округу працюватиме мобільний підрозділ відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради.

09:02 21.08.2018

ВІДКРИТТЯ МОВНОГО ТАБОРУ В САМОТОЇВСЬКІЙ ШКОЛІ З ІНОЗЕМНИМИ ВОЛОНТЕРАМИ

Із 6 по 17 серпня 2018 року в Самотоївській ЗОШ  І-ІІІ ступенів працює літній мовний табір з денним перебуванням для учнів 6-10 класів у кількості 38 дітей із залученням 2 іноземних волонтерів з  міжнародного проекту GoCamp: Питера Вервлоета зі Швеції та Мохамеда  Фарага з Єгипту. Начальник табору вчитель англійської мови Дужнікова В.О., вихователі – вчитель української мови Осадча Н.В. та вчитель біології Тарасова Н.А.

09:41 17.08.2018

ВПОРЯДКОВАНО ТЕРИТОРІЮ МІСЦЕВОГО СМІТТЄЗВАЛИЩА

Краснопільською селищною радою постійно ведеться цілеспрямована робота по благоустрою і систематичній санітарній очистці території громади заради підвищення привабливості для її мешканців та гостей.

22:49 16.08.2018

ВІДБУВСЯ ТЕНДЕР ЩОДО ПОТОЧНОГО СЕРЕДНЬОГО РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ Т-19-18 КРАСНОПІЛЛЯ - КОНТРОЛЬНО-ПРОПУСКНИЙ ПУНКТ "ПОКРОВКА"

- Одне з питань, яке чи не найбільше хвилює жителів громади, це ремонт доріг. Тому успішне завершення даного тендеру є надважливою подією для нашої громади. Згідно документації сума тендеру складає близько 57 млн. грн., а протяжність ділянки дороги яку буде відремонтовано становить майже 7 км. Роботи мають розпочатись найближчим часом, - зазначив Юрій Яремчук.

19:29 14.08.2018

РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ

Активно ведеться покіс трави на центральних вулицях смт Краснопілля та на територіях старостинських округів. Філією «Краснопільський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» проводяться роботи з грейдерування комунальних доріг селищної ради, за останній тиждень автогрейдер працював у с. Новодмитрівка та Хмелівському старостинському окрузі. Також філією «Краснопільський райавтодор» ведуться роботи з дрібного ямкового ремонту дороги загального користування місцевого значення О191605 Грабовське-Хмелівка до с. Хмелівка та на ділянці дороги від Чернеччини до Самотоївки.

11:28 14.08.2018

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: «ОСВІТА У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ МАЄ БУТИ ЯКІСНА, ДОСТУПНА ТА ЗМІСТОВНА»

Літо – пора відпусток, але не для навчальних закладів. Поки діти безтурботно відпочивають на канікулах, в закладах освіти Крансопільської селищної ради активно тривають ремонтні роботи, аби вже першого вересня гостинно зустріти учнів та вихованців в оновлених приміщеннях.

16:49 09.08.2018

ЗАХОДИ З НАГОДИ 75 РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ КРАСНОПІЛЛЯ ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

8 серпня 2018 року минає 75 річниця визволення Краснопілля від німецько-фашистських загарбників. Щоб вшанувати цю поважну дату біля Меморіалу загиблих воїнів на мітинг-реквієм зібралися представники місцевої влади, трудових колективів, громадськості.

14:32 09.08.2018