ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА КРАСНОПІЛЛЯ!

У зв’язку з проведенням ТОВ «Теплоенерго» планових робіт з ремонту водопровідних мереж по вул. Слобожанська смт. Краснопілля 5 вересня 2018 року з 8.00 до 16.00 буде відсутнє водопостачання в смт. Краснопілля.

14:36 04.09.2018

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА ВІДБУЛОСЯ У ШКОЛАХ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

У прекрасну, благодатну пору, коли осінь своїм пензлем розмалювала у різнобарвне полотно квітники і навколишню природу, приходить до нас свято першого дзвоника. День Знань — це особливе свято! Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів - першокласників, а також і для випускників. Свято Знань цьогоріч видалося сонячним і теплим.

12:14 02.09.2018

ЗАСІДАННЯ ДЕВ’ЯТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

31 серпня 2018 року відбулося пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії селищної ради 7 скликання, яке провів селищний голова Юрій Яремчук. У ході сесії було розглянуто та прийнято 41 питання порядку денного, які детально були опрацьовані під час засідання постійних комісій.

22:32 31.08.2018

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

30 серпня 2018 року став особливим днем у житті освітянської родини Краснопільської селищної ради, саме в цей день відбулася перша серпнева конференція педагогічних працівників об’єднаної територіальної громади присвячена впровадженню Нової української школи та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти Краснопільської селищної ради в 2018-2019 навчальному році.

22:19 31.08.2018

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Філією «Краснопільський РЕМ» ПАТ «Сумиобенерго» згідно актів про невідповідність приладів обліку вимогам нормативно-технічних документів було знято на держповірку лічильники активної електроенергії на КТП-340, КТП-58, КТП-359, КТП-408, КТП-172.

19:18 29.08.2018

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВИШКІЛ «ДЖУРА-ПРИКОРДОННИК 2018»

З 12.08-18.08.2018 року у місті Великі Мости на Львівщині відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник 2018». Захід проводився за участі Міністерства молоді та спорту, Державної прикордонної служби України, Львівської обласної державної адміністрації, громадських активістів, дитячих та молодіжних організації.

10:51 28.08.2018

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

23 серпня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Краснопільської селищної ради, яке провів керівник об'єднаної громади Юрій Яремчук. Згідно порядку денного на розгляд було винесено 10 питань, з яких прийнято відповідні рішення.

23:10 27.08.2018

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЛАНУ ДІЙ ЗІ СТАЛОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО РОЗВИТКУ ТА КЛІМАТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ НА 2018- 2030 РОКИ

23 серпня в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки» відбулася презентація проекту Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2030 роки. Презентацію представили президент фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» Руслан Щербаков та віце-президент фонду Віктор Медвєдєв.

23:48 23.08.2018