ПРАЦЮВАТИМЕ МОБІЛЬНИЙ ОФІС ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Шановні мешканці Угроїдського старостинського округу! 01.11.2018 р. в смт Угроїди, с.Наумівка та с.Петрушівка працюватиме мобільний підрозділ відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради.

20:43 29.10.2018

АПАРАТНА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

29 жовтня керівник громади провів чергову апаратну нараду, в якій взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Лавріненко, секретар селищної ради Ірина Юхта, начальники, посадові особи структурних підрозділів, керівники комунальних установ Краснопільської селищної ради.

20:37 29.10.2018

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ОБ'ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ - ЗАПОРУКА ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ МЕШКАНЦІВ КРАСНОПІЛЬЩИНИ»

26 жовтня відбулася апаратна нарада, яку провів керівник громади Юрій Яремчук. У нараді взяли участь працівники виконавчого апарату та виконавчих органів селищної ради, працівники закладів соціально-культурної сфери та комунальних установ, представники місцевих пожежних команд.

01:13 28.10.2018

ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ 74-РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

День визволення України від фашистських загарбників, свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі України. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. В ході Другої світової війни саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму.

20:24 26.10.2018

ПРАЦЮВАВ МОБІЛЬНИЙ ОФІС ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

На території Самотоївського старостинського округу працював мобільний офіс відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради. Спеціалістом ЦНАП були надані консультації з питань реєстрації місця проживання, реєстрації права власності, державної реєстрації приватних підприємців, присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна.

19:47 25.10.2018

ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ

На виконання рішення виконавчого комітету селищної ради від 23.08.2018 року №82 «Про визначення санітарних днів на території Краснопільської селищної ради» минулого четверга вся громада селища приводила в належний санітарний стан прилеглі, закріплені території. Працівниками Краснопільської селищної ради спільно з ТОВ «Теплоенерго» було впорядковано джерело Святого архистратига Михаїла в урочищі Бабачина: прибрано територію, очищено купальню. Учні та працівники Краснопільської ЗОШ та Краснопільської гімназії завзято працювали над благоустроєм території парку та скверу в центрі селища.

16:10 24.10.2018

НАДЗВИЧАЙНИЙ ТА ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ ЯПОНІЇ В УКРАЇНІ ШІГЕКІ СУМІ ВІДВІДАВ КРАСНОПІЛЛЯ

В Краснопільській центральній районній лікарні відбулася церемонія передачі каталогу обладнання по Проекту модернізації медичного обладнання в межах Програми безпеки людини «Кусаноне» Уряду Японії. Урочиста церемонія пройшла за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі, Третього секретаря Посольства Японії в Україні Сатору Хомма, Генерального Секретаря благодійного фонду «Карітас Україна» Дзвенислави Чайківської, Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука, голів райдержадміністрації Сергія Хрупи та районної ради Віталія Савоненка, заступника головного лікаря Краснопільської ЦРЛ Надії Рощик.

09:17 19.10.2018

АГЕНТИ ЗМІН КРАСНОПІЛЬЩИНИ ВІДВІДАЛИ ІІ ФОРУМ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18 жовтня 2018 року на базі легкоатлетичного манежу СумДУ відбувся ІІ Форум директорів закладів освіти Сумської області. Краснопільську громаду представляла делегація керівників закладів освіти – агенти змін, як назвала керівників закладів освіти директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, на чолі з начальником відділу освіти Краснопільської селищної ради Ларисою Дерев’янченко.

08:30 19.10.2018

ВОДОПРОВІДНЕ ГОСПОДАРСТВО

В цьому році одним з пріоритетних напрямків діяльності Краснопільської селищної ради в сфері житлово-комунального господарства було проведення водопровідно-каналізаційних робіт.

23:49 18.10.2018