НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

В історії нашої держави є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня - одна із таких дат. Саме цього дня на центральній площі Краснопілля відбулося культурно-мистецьке свято «Ми славні нащадки козацького роду».

17:59 14.10.2018

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ!

8 листопада 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться двадцять перша сесія селищної ради сьомого скликання

12:42 12.10.2018

ПРЕДСТАВНИКИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ В РАМКАХ ПРОЕКТУ  «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У ГРОМАДАХ II»

ПРЕДСТАВНИКИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У ГРОМАДАХ II»

08-09 жовтня 2018 року у м. Полтава начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Інна Лісун та головний спеціаліст відділу Олександр Щербак взяли участь у першому практичному семінарі для представників ОТГ – партнерів в рамках продовження реалізації проекту  «Енергоефективність у громадах II», що впроваджується в Україні за дорученням уряду Німеччини компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

10:03 12.10.2018

14 жовтня на центральній площі Краснопілля відбудеться культурно-мистецьке свято «Ми славні нащадки козацького роду». АНОНС

14 жовтня 2018 року на центральній площі Краснопілля відбудеться культурно-мистецьке свято «Ми славні нащадки козацького роду» з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва

08:41 11.10.2018