Про допомогу пораненому військовослужбовцю

При виконанні військового обов'язку в зоні проведення операції Об'єднаних сил в районі Світлодарської дуги 07.11.2018 був тяжко поранений кролевчанин Гребенюк Олексій Михайлович, 1969 р. н., учасник бойових дій в Афганістані, патріот, в зоні АТО перебував з першої хвилі часткової мобілізації. Пройшов навчання з британськими інструкторами, де серед відібраних 40 військовослужбовців ЗСУ попав у трійку найкращих. Нагороджений відзнаками за бойові заслуги.

11:02 16.11.2018

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ!

20 листопада 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться двадцять друга сесія селищної ради сьомого скликання

11:40 14.11.2018

ЧЕРГОВИЙ ВІЗИТ ПОЛЬСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ ДО КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

В рамках проекту «Нові об’єднані громади — як успішно управляти місцевим розвитком» за підтримки Фундації Менеджерських Ініціатив з дводенним візитом на Краснопільщині перебували голова Правління Фундації, радник мера Любліна з питань міжнародної співпраці та суспільної партиципації Павел Прокоп та консультант Фундації, перекладач Богдан Юрчук. Також з метою обговорення кращих практик і обміном досвіду між громадами у складі делегації перебувала голова Березівської ОТГ Надія Артеменко.

23:06 13.11.2018

ВІДБУЛАСЯ ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Під головуванням селищного голови Юрія Яремчука 8 листопада 2018 року відбулася двадцять перша сесія Краснопільської селищної ради об'єднаної територіальної громади. У ході засідання було прийнято 36 питань порядку денного, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

14:59 09.11.2018

ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ ТА КОРИСТУВАЧІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ`ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Повідомляємо вам про обов’язкову сплату земельного податку (відповідно п. 14.1.72 Податкового кодексу України). Та нагадуємо тим, хто ще не сплатив про термінову його сплату.

14:56 09.11.2018

Представники Краснопільської ОТГ продовжують брати участь в проекті «Енергоефективність у громадах II»

07-08 листопада 2018 року в м. Київ  в рамках продовження реалізації проекту  «Енергоефективність у громадах II» відбувся тренінг з розробки та реалізації Планів дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК) як запоруки виконання зобов’язань Угоди мерів в об’єднаних територіальних громадах.

14:38 09.11.2018