У КРАСНОПІЛЛІ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ІВАНУ БАГРЯНОМУ

Меморіальну дошку, встановлену на честь відомого українського поета, прозаїка, публіциста, політичного і громадського діяча, лауреата Державної премії ім. Т. Г. Шевченка Івана Багряного (справжнє прізвище – Лозов’ягін), відкрили сьогодні в нашому селищі.

08:41 06.07.2018

РОБОЧА ПОЇЗДКА ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА ДО САМОТОЇВСЬКОГО ТА ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Зокрема у Чернеччині керівник громади відвідав місцевий НВК, проінспектував хід робіт по облаштуванню навчального простору початкової ланки та обговорив з директором закладу проведення додаткових заходів в рамках підготовки до нового навчального року.

23:05 05.07.2018

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ!

20 липня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться вісімнадцята сесія селищної ради сьомого скликання.

16:32 05.07.2018

В СПІВПРАЦІ З СОЦІАЛЬНО-ВІДПОВІДАЛЬНИМ БІЗНЕСОМ

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук провів робочу нараду з заступником директора СТОВ  «Дружба Нова» Агрохолдингу «Кернел» Олегом Власенком щодо налагодження відносин соціального партнерства, підтримки та розвитку Чернеччинського та Хмелівського старостинських округів, де саме працює дане підприємство.

00:12 05.07.2018

У КРАСНОПІЛЛІ УРОЧИСТО ВІДКРИЮТЬ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ІВАНУ БАГРЯНОМУ

5 липня (четвер) об 11 годині у Краснопільському ДПТНЗ «Краснопільське ПТУ» відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки відомому українському поету, прозаїку, публіцисту, політичному і громадському діячу, лауреату Державної премії ім. Т. Г. Шевченка Івану БАГРЯНОМУ.

08:52 04.07.2018

У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ ЗАПРОВАДЖЕНО ЩОДЕННИЙ ЕНЕРГОМОНІТОРИНГ СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГОРЕСУРСІВ

Рішенням сімнадцятої сесії сьомого скликання Краснопільської селищної ради затверджено Концепцію та Положення про запровадження системи енергетичного менеджменту бюджетної сфери Краснопільської ОТГ, а також прийнято рішення про порядок збору інформації щодо стану споживання енергоресурсів бюджетними установами на території громади.

11:54 03.07.2018

ТОЛОКА В УРОЧИЩЕ ГРУЗНЕ

Днями, за ініціативи Краснопільської селищної ради було здійснено прибирання та благоустрій відпочинкової зони урочища Грузне. За два дні тут було розширено і очищено пляжну зону, вивезено сміття, покошена поросль та вирізано кущі, завезено пісок і встановлено кабіну для переодягання. Приємною новиною для любителів активного відпочинку стане також встановлена сітка для гри в волейбол.

11:53 03.07.2018

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ПРОЗВІТУВАВ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА РІК ДІЯЛЬНОСТІ

27 червня 2018 року, згідно ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в районному Палаці культури відбувся звіт Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука про результати роботи виконавчих органів ради за рік діяльності. На звіті окрім мешканців Краснопільської ОТГ були присутні народний депутат України Олександр Сугоняко та голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко.

00:02 29.06.2018