Дата: від до Скинути

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ПРОЗВІТУВАВ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА РІК ДІЯЛЬНОСТІ

27 червня 2018 року, згідно ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в районному Палаці культури відбувся звіт Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука про результати роботи виконавчих органів ради за рік діяльності. На звіті окрім мешканців Краснопільської ОТГ були присутні народний депутат України Олександр Сугоняко та голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко.

00:02 29.06.2018

У ЦЕНТРІ КРАСНОПІЛЛЯ ПРАЦЮЄ ВІДКРИТА ЗОНА WI-FI

З метою створення комфортніших умов для відпочинку дітей, жителів та гостей селища в центральній частині Краснопілля та біля погруддя Т.Г. Шевченка з’явилась зона вільного WI-FI доступу до мережі Інтернет.

13:20 28.06.2018

ПРОВЕДЕНИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ПО РОБОТІ СИСТЕМИ ЕНЕРГОМОНІТОРИНГУ ГРОМАДИ

27 червня 2018 року в залі засідань Краснопільської селищної ради відбувся семінар щодо роботи автоматизованої системи енергомоніторингу (ЕНЕРГОБАЛАНС), організований відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності.

13:18 28.06.2018

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 17 СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

26 червня 2018 року відбулося пленарне засідання сімнадцятої сесії селищної ради 7 скликання, яке провів селищний голова Юрій Яремчук. Передувало сесії засідання постійних комісій, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

18:13 26.06.2018

РОБОЧА ПОЇЗДКА КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ХМЕЛІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

З метою вирішення проблемних питань жителів об’єднаної громади, вивчення потреб старостинських округів селищний голова Юрій Яремчук відвідав Хмелівський старостинський округ. Разом з в.о. старости обговорив проблемні питання округу та шляхи їх вирішення. Це зокрема питання вуличного освітлення, водозабезпечення, ремонту дорожнього покриття та ряд інших.

16:19 26.06.2018

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗВІТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЯРЕМЧУКА ЮРІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА

На виконання ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 27 червня 2018 року о 11 год. 00 хв. за адресою: Сумська область, смт. Краснопілля, вул. Вокзальна, 14 у великому залі  Краснопільського районного Палацу культури відбудеться представлення звіту Краснопільського селищного голови ЯРЕМЧУКА Юрія Анатолійовича про результати роботи виконавчих органів ради за рік діяльності.

09:50 25.06.2018

В СМТ КРАСНОПІЛЛЯ З 01 ПО 15 ЛИПНЯ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ КОНКУРС «КРАЩИЙ БАГАТОКВАРТИРНИЙ БУДИНОК» ТА «КРАЩИЙ БУДИНОК ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ»

Всі, хто бажає прийняти участь у конкурсі повинні до 15 липня подати до селищної ради заяву, довідку довільної форми про виконання робіт з благоустрою приватного домоволодіння чи багатоквартирного будинку разом з фотографічним підтвердженням.

09:47 25.06.2018

КРАСНОПІЛЬСЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ АКТИВНО ВЕДУТЬСЯ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ СЕЛИЩА ТА СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

За минулий тиждень проведено покіс трави на центральних вулицях селища: Мезенівська, Перемоги, Слави, Сумська, Вокзальна. Філією «Краснопільський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» тривають роботи з грейдерування доріг комунальної власності. Останнього тижня автогрейдер працював на території Хмелівського, Самотоївського старостинських округів, приведено до належного стану ґрунтову дорогу по вул. Вишнева, вул. Виноградна, вул. Горіхова, вул. Набережна, територію в районі урочища «Бабачина» в смт Краснопілля, куди також було завезено пісок.

08:19 25.06.2018